Poprzedni temat «» Następny temat
Kontrola
Autor Wiadomość
Elliot Kellerman

przyjechał do WO za dziewczyną...
szeryf w White Oak
Ever, Alice i Rosie - jego trzy szczęścia

Wysłany: 2019-01-27, 20:52   

Nic nie przeraża głupiego mężczyzny bardziej niż kobieta, która umie czytać, pisać, myśleć i w dodatku ma odwagę pokazać kolana.
Elliot Kellerman

34

Uśmiechnął się gdy tylko wargi Ever dotknęły jego policzka, ale spojrzał na nią zaraz potem z taką jakby… Hmm… Drobną pretensją? Bo jak to „tu i teraz”? Skoro powiedział, że w domu po winie to w domu po winie. I tyle. – Mnie? Nie, nie… To nie o mnie chodzi. Myślałem, że bardziej tobie wierci to dziurę w głowie, ale… – spauzował, bo może po prostu wyszedł przed szereg zbyt daleko. Może założył, że Ever myślała coś… O czymś i… Szlag. Przyjrzał się jej bacznie i finalnie zdecydował, że: - Najwyraźniej się pomyliłem. Nie było tematu. – uśmiechnął się pod nosem. – A na pewno nie tu i teraz. – bo to nie były okoliczności, w których chciał o tym gadać. Właśnie – o tym. A to pozostawało w wielkim niedopowiedzeniu. Nieważne. Kellerman pokręcił głową i choćby Eever teraz dwoiła się i troiła, nie było szansy, żeby powiedział w czym rzecz. Ruszyli więc na dalsze zakupowe łowy, a kiedy już upolowali wszystko co chcieli i co mieli w planie, zjedli tajski obiad, ponownie wpakowali się do mini coopera Ever i spokojnie ruszyli w drogę powrotną do domu. A w domu… No cóż, nie mieli zbytnio szansy na spokojną rozmowę. Dziewczynki przyprowadzone przez dziadków od razu przykleiły się do rodziców i nie było mowy, żeby ci zajęli się sobą, a nie nimi. Ostatecznie więc temat, który Elliot poruszył, tak naprawdę bez zdradzenia jego kontekstu i treści wciąż pozostawał niedopowiedziany. No cóż… Do następnej okazji, jak sądzę! I tym spokojnym akcentem kończę i teraz jest moja kolej na start.
[Profil]

Multi: -

[ ODPOWIEDZ ]