Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, propozycje, uwagi
Autor Wiadomość
Everett Kellerman

mieszka w WO dopiero dwa lata
powoli zaczyna myśleć o powrocie do pracy
Elliot i córki są sensem jej istnienia

Wysłany: 2018-03-16, 07:53   

I never realized what a big deal that was. How amazing it is to find someone who wants to hear about all the things that go on in your head.
Everett Kellerman

30

Obawiam się, że uniwersalny przepis na podpis to "otwórz gifa w PS i baw się warstwami z grafiką" - to, co się z nim zrobi, jakich użyje się pędzli, czcionek i dodatków to już kwestia inwencji twórczej autora. Myślę, że dużo łatwiej byłoby odpowiedzieć na konkretne pytania - jeśli jakieś masz uderzaj po prostu na pw do takich osób. Może nikt nie będzie trzymał tej magicznej wiedzy dla siebie :lol: ja w każdym razie chętnie pomogę, jesli bedę potrafiła. Może przydadzą się też tutoriale na edenie klik

Nick: miss.
Multi: Jenna Seaver

Cody Romero

Od urodzenia w White Oak
Tatuuje i muzykuje
Stracił głowę dla Cassie!

Wysłany: 2018-12-28, 23:13   

There's absolutely no one in the world that can tell you can't do something. You're the only person that can set that limitation.
Cody Romero

28

Nie wiem, gdzie to zgłosić, więc daję tutaj. -> https://i.imgur.com/Y90zipq.jpg
Chciałam sobie coś zmienić tylko w profilu, a wyskoczyło mi takie coś i nic nie mogę kompletnie pod tym względem zrobić. :c Pierwszy raz z czymś takim się spotykam tak szczerze. :faint: Da się to jakoś naprawić...? ;(

Cody Romero
As I fall to sleep, will you comfort me? When my heart is weak, will you rescue me?

[Profil]

Nick: Bianka
[Instagram]

Everett Kellerman

Wysłany: 2018-12-29, 10:24   

I never realized what a big deal that was. How amazing it is to find someone who wants to hear about all the things that go on in your head.
Everett Kellerman

30

Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, ale popatrzę, pokilkam, może kogoś zapytam i mam nadzieję, że coś uda mi się naprawić. Ale jakby była potrzebna jakaś natychmiastowa zmiana w profilu to uderzaj na pw, może z admina się uda <3

Cody Romero

Od urodzenia w White Oak
Tatuuje i muzykuje

Wysłany: 2018-12-30, 02:53   

There's absolutely no one in the world that can tell you can't do something. You're the only person that can set that limitation.
Cody Romero

28

Byłoby super, gdyby coś się udało na to zaradzić. <3
Niby nie jest to jakaś bardzo wielka zmiana na ten moment, bo chodziło mi tylko o jednego gifa, więc to w zasadzie drobnostka, ale gorzej jakby się chciało pozamieniać jednak coś więcej - wtedy może być już problem. :shock: :c

Cody Romero
As I fall to sleep, will you comfort me? When my heart is weak, will you rescue me?

[Profil]

[Instagram]

Everett Kellerman

Wysłany: 2018-12-30, 09:07   

Everett Kellerman

30

Sprawdziłam to, co się wyświetlało w tym komunikacie i generalnie opcja już była wyłączona. Więc powiedz mi, czy to był jednorazowy numer, czy to ci się tak zawsze-zawsze wyświetla jak próbujesz coś zmienić w profilu?

Cody Romero

Od urodzenia w White Oak
Tatuuje i muzykuje

Wysłany: 2018-12-30, 23:03   

Cody Romero

28

O kurczę, jeśli tak, to ewidentnie się u mnie coś skopało. ;( Niestety, problem w tym, że ilekroć wchodzę w profil, to nie mogę nic, bo mi się cały czas wyświetla ten błąd. :faint: Próbowałam nawet z różnych przeglądarek, po jakimś czasie i bez zmian. </3

Cody Romero

[Profil]

[Instagram]

Everett Kellerman

Wysłany: 2018-12-30, 23:20   

Everett Kellerman

30

To jeszcze spróbuję się dowiedzieć czegoś u kogoś mądrzejszego i mam nadzieję, że uda mi się pomóc. Ale jak coś to nadal się polecam - jak powiesz mi na pw, co poprawić to mogę to zrobić z panelu. Tam wszystko w profilu śmiga (;

Cody Romero

Od urodzenia w White Oak
Tatuuje i muzykuje

Wysłany: 2019-01-02, 20:57   

Cody Romero

28

Ok, wielkie dzięki! <3
W takim wypadku chyba na razie przejdę na PW, skoro tam w panelu wszystko śmiga. <33

Cody Romero

[Profil]

[Instagram]

Gość

Wysłany: 2019-02-05, 18:24   

Witajcie! :)

Dopiero odkryłam tego pbfa i muszęzadać kilka pytań (choćprzyznaję, że nie przeleciałam jeszcze wszystkich wańych tematów i nie znalazłam wielu iodpowiedzi, które tam byćmoże są), żeby wiedzieć, czy zakładać konto.

Pierwsze pytanie jest zasadnicze:
czy jest miejsce na postać dobrze naładowaną poważnymi problemami, których porządne odgrywanie może się wiązać z sytuacjami, no, grubymi?
Mówię o postaci z bardzo kiepskim tłem społecznym (np. sierociniec + nieudane rodziny zastępcze) i konsekwencjami tegoż (nałogi, byćmoże naprawdępoważne, kłopoty z prawem, coś co ogólnie podpada pod bad behaviour). Ewentualnie może nie być kiepskiego tła społecznego w tle – np. członek choćby istniejącej rodziny – ale czarna owca i ogólnie dziecię chaosu:) ?
Gra wygląda na dość miękką w realiach (nie mówiąc o stronie wizualnej – patrz opis miasteczka choćby) i nie chcę tego psuć Wam na siłę, jeśłi taki koncept nie pasuje. Więc pytam i będębardzo wdzięczna za odpowiedź.

Druga sprawa, już bardziej szczegółowa (jak nie ma co odpowiadać tutaj, to proszę mnie przeierować na właściwy temat na forum) – czy to jest w jakimś sensie obowiązkowe, że avkami są postacie z seriali i filmów itp. sfery? Nie mam nic do tego, ale zapytać – zapytam :)

Trzecia – z kolei znów bardzo ogólna – to tak jakby opis gry. Często na rpgach (pbfach zwłaszcza) jest gdzieś do przeczytania jakiego typu rozgrywkę forum proponuje, dla jakich typów fabół itp. Tutaj mogęsię tego domyślać – ale może domyślam siębłędnie i wolałabym to gdzieś przeczytać: jakie są realia fabularne itp. To teżdotyczy Waszych postaci poniekąd – tzn. np. czy wszyscy chodządo jednej szkoły i tam się siłą rzeczy spotykają – i "takie są realia", czy jakoś inaczej?

Pozdrawiam serdecznei i czekam na odpowiedzi:)

Everett Kellerman

Wysłany: 2019-02-05, 19:41   

Everett Kellerman

30

To może tak ogólnie odpowiem.
White Oak jest typowym forum second life, nie występują tu żadne siły nadprzyrodzone, a akcja nie jest skupiona wokół żadnego konkretnego wydarzenia/miejsca (chociażby wspomnianej przez Ciebie szkoły). Jest to po prostu małe miasteczko w Karolinie Północnej w Stanach (i jest tu w sumie jedna szkoła, więc poniekąd postacie w tym samym wieku jeśli są "tutejsze" powinny się kojarzyć - to tak ciągle w nawiązaniu do tej szkoły) i miejsce do stworzenia dowolnej historii postaci. To jak zbudujesz swoją postać zależy tylko od Ciebie - jaką będzie miała zarówno przeszłość jak i przyszłość. Nikt nikomu nic pod tym względem nie narzuca, postać musi być twoja i musi ci się nią dobrze grać. Tobie i oczywiście komuś z kim będziesz pisać (;

Co do avatarów natomiast to po prostu musi to być postać realna - może być aktor, piosenkarz, model czy jakikolwiek inny celebryta/osoba publiczna. Którego jednak da się jakoś w internetach odszukać i ma chociażby jedno zdjęcie, z którego da się stworzyć avatar o wymiarach 200x320. Nie akceptujemy postaci z avatarmi rysunkowymi itp. Bo nie bardzo wiem, co masz na myśli (;

Gość

Wysłany: 2019-02-05, 20:07   

W sumie to dostałam odpowiedzi, pięknie dziękuję.
Oczywiście zachęca mnie to do pytania dalej, ale to sątakie szczegóły, że chyba zrobię to na PW.
Rozumiem, że mogę takie pytania zadawać (w trakcie tworzenia postaci) do Ciebie, tak?
A jeśli nie to do kogo? :)

Everett Kellerman

Wysłany: 2019-02-06, 04:06   

Everett Kellerman

30

Pewnie, zapraszam na pw

[ ODPOWIEDZ ]