Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia
Autor Wiadomość
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 11:47   Ogłoszenia

***
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 11:49   

  #1
  Uprzejmie informuje wszystkich, że zgodnie z naszymi zapowiedziami - na listę prac wpisujemy się dopiero po otrzymaniu akcepta pod kartą postaci! Jeśli osoba, która otrzymała już akceptację i kolor wpiszę się w temacie po was (a wy nadal nie stworzycie wizytówki) - to jej przysługuje pierwszeństwo na liście prac!
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 11:50   

  #2
  Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie, która za pozwoli nam usprawnić grę na forum!
  Ankieta znajduje się TUTAJ.
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 11:51   

  #3
  Zapraszamy wszystkich licealistów z White Oak do zapoznania się z tym tematem - ku czci zdrowego trybu życia! KLIK
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 11:52   

  #4
  Na forum powstało nowe subforum, które nosi nazwę Kalendarzy.
  Jest to miejsce, w którym możecie (ale nie musicie) założyć temat zatytułowany waszym imieniem i nazwiskiem, aby w dalszej kolejności uzupełniać go kalendarzowymi wpisami z gier. Są wśród nas ludzie, którzy bardzo sobie cenią taką formę zapisków. Wychodzimy im na przeciw!

  #5
  W związku z ankietą przeprowadzoną na forum - w temacie KTO ZAGRA pojawił się wzór według którego od tej chwili każdy chętny się tam wpisuje. Stosowanie się do wytyczonego wzoru jest OBOWIĄZKOWE.
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 11:53   

  #6
  W związku z waszymi prośbami o stworzenie na forum działu, w którym można byłoby pochwalić się drzewem genealogicznym swojej rodziny, zdecydowaliśmy się takowy założyć. Znajdziecie go w TYM miejscu. Wyjaśnienia w temacie 'o co chodzi?'.
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 11:53   

  #7
  Miło powitać nam na forum kolejne konto specjalne, którym jest - GOSPOCHA GOCHA! Nazwa choć trochę myląca, to z głównym jej zamierzeniem ma wiele wspólnego - plotki. Jest to konto ogólnodostępne dla każdego użytkownika, który może z niego korzystać wedle własnych, plotkarskich potrzeb. Po większą ilość informacji odsyłam - TUTAJ i serdecznie zapraszam do licznego zapychania tablicy gorącymi kąskami z ulic White Oak![
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 11:55   

  #8
  Założeniem forum było to, aby miasteczko składało się z osób, których korzenie sięgają White Oak bądź innych pobliskich miasteczek. Ostatnio zauważyłyśmy jakiś niebezpieczny napływ obcokrajowców. Rozumiemy, że macie różne pomysły na postacie, ale prosimy, aby ograniczyć ich ilość i zmieniać historię, by wpasowała się w klimat forum. Od tej chwili postacie pochodzące spoza Ameryki mogą nie zostać zaakceptowane. Stawiamy na realizm, mamy nadzieję, że zrozumiecie.

  #9
  Przed stworzeniem karty KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE TEMAT Z LISTĄ ZAWODÓW. O tyle, o ile jesteśmy w stanie stworzyć pojedyncze miejsca pracy bądź powielić kilka zawodów, tak... drugi bar, kolejna restauracja czy następna przychodnia lekarska nie przejdą. Małe miasteczka pozostawiają szeroki wachlarz możliwości dla ciekawych zawodów! Nawet jeśli nie ma ich na naszej potencjalnej liście - pozostajemy otwarte na umieszczenie ich tam.
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 11:57   

  #10
  W związku z namnażaniem się poszukiwań i sporej ich ilości w TYM temacie - prosimy o przejrzenie swoich i oznaczenie czy są aktualne czy też nie! Jeżeli ktoś zechce wkleić swoje na nowo (zmodyfikować, zmienić)- prosimy o poinformowanie nas, byśmy mogli usunąć stare posty. Robi się tam bałagan przez bezsensowne podbijanie swoich postów!!!
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 11:58   

  #11
  Przykro nam, ale chwilowo zawieszamy możliwość tworzenia postaci przyjezdnych. Spowodowane jest to tym, że w ostatnim czasie (mimo wcześniejszych próśb i ogłoszeń) namnożyło ich się jeszcze więcej. White Oak w zamierzeniu miało być małym, rodzinnym miasteczkiem, które nie akceptuje 'obcych'. Zatem... mamy nadzieję, że osoby tworzące multi oraz dołączające dostosują się do tego! Można stworzyć naprawdę barwną historię mimo małomiasteczkowego pochodzenia.
  Wyjątkami mogą być postacie, które posiadają już rodzinę na forum, a która nie jest rdzennie związana z miasteczkiem. Dopuszczamy też możliwość przyjezdnych, którzy mają tutejsze korzenie (tj. bliską rodzinę, pochodzenie rodziców, itp.).

  #12
  Prosimy, aby osoby, które zgłaszają się w temacie Kto Zagra i zostają wytypowane do rozgrywek - brały w nich czyny udział. Uwierzcie, że to niesamowicie przykre, gdy my staramy się wymyślać dla was fabuły (czasami niecodziennie, czasami zupełnie zwyczajne), a spotyka się to z zerowym odzewem. Jeśli faktycznie nie macie ochoty grać - oznaczcie w poście, że nie życzycie sobie ingerencje administracji - czy to w fabułę, czy w parowanie z innymi.
  Jednocześnie zastrzegam, że jeśli problem będzie się nawarstwiał - albo zrezygnujemy z pomocy w łączeniu w pary, albo osoby ignorujące posty UP'a będą automatycznie dodane na jego czarną listę, co równa się temu, iż UP nie wytypuje go do kolejnej rozgrywki nawet mimo chęci danego usera.

  #13
  Lista zawodów poszerzyła się o kilka potencjalnych miejsc pracy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz przypominamy, że możecie wymyślać swoje własne, niebanalne zakłady, firmy i sklepiki.
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 11:59   

  #14
  Aktualizacja regulaminu. Odsyłam do podpunktu 1.6.b.
  Proszę o powtórne zapoznanie się z nim!
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 12:00   

  #15
  W związku z bałaganem, który powstał w temacie poszukiwań, powstał ich drugi rozdział. Osoby chętne do przeniesienia swoich poszukiwań są proszone o uczynienie tego! Po dwóch dniach temat wyląduje we wspomnieniach. Nadal przypominam o oznaczaniu aktualne/nieaktualne w celu ułatwienia mi pracy przy porządkach.
  POSZUKIWANIA CZ. II
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 12:02   

  #16
  W naszej ekipie witamy nowego człowieka! Na pozycję junior admina awansował nasz uroczy MIKAEL! Decyzja ta związana jest z częstymi rozjazdami aktualnej ekipy, które szykują nam się w najbliższym miesiącu. Powitajmy go ciepło!
  MIKAEL WENTWORTH
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 12:02   

  #17
  W związku ze zmianą wyglądu forum - proszę wszystkich o to, aby zaktualizowali swoje profile ze względów estetyki forum i wyglądu poszczególnych tematów!
[Profil]
 
 
White Oak


Wysłany: 2014-12-19, 12:03   

  #18
  W związku z nieuniknionym egzaminem dojrzałości Wszystkim użytkownikom, którzy takowy piszą życzymy powodzenia i oficjalnie trzymamy za Was kciuki! Pamiętajcie o czarnych długopisach, dokładnym czytaniu pytań i czekoladzie z orzechami na lepsze myślenie!
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
FORUM PRZYSTOSOWANE DO PRZEGLĄDARKI CHROME
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 8