Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin
Autor Wiadomość
White Oak


Wysłany: 2014-02-27, 15:06   Regulamin

regulamin
  1. Główne

1.1 Opiekę nad forum sprawuje grupa administratorów i moderatorów – do nich należy kierować wszystkie pytania, propozycje i skargi. Chętnie na nie odpowiemy.
1.2 Wszyscy użytkownicy są równi. Prosimy także o kulturę słowną.
1.3 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
1.4 Większość tematów fabularnych na forum jest zakładana z konta White Oak i wszelkie prośby o nowe lokacje należy zgłosić do administracji.
1.5 Nie gramy zgodnie z fabułą żadnego serialu ani filmu. Jest to forum typu SL, na którym nie występują siły nadprzyrodzone.

  2. Gra

2.1 Grę zaczynamy gdy kartę postaci zaakceptuje jeden z administratorów lub moderatorów.
2.2 Zaraz po zaakceptowaniu karty masz tydzień na rozpoczęcie gry fabularnej, jeżeli tego nie zrobisz – postać może trafić do grupy nieaktywnych i stracić wizerunek.
2.3 Czas na napisanie kolejnego posta fabularnego to czternaście dni, po tym czasie postać może trafić do grupy nieaktywnych i stracić wizerunek. Wizerunek jest możliwy do przejęcia o północy ostatniego dnia na napisanie posta.
  1) Pamiętaj, że utrata wizerunku możliwa jest nawet wtedy, gdy postać nie trafiła jeszcze do grupy nieaktywnych - liczy się czas od ostatniego posta fabularnego, a nie "kolor".
2.4 Nie ma możliwości rezerwowania wizerunku własnej postaci w momencie, gdy kończy się czas na napisanie posta fabularnego i tym samym „przedłużenie” tego okresu.
2.5 Typowy czas rezerwacji wizerunku to 48h z możliwością przedłużenia go do 7 dni (pamiętajcie, że prośby o przedłużenie należy kierować na pw do administracji). Wyjątek stanowią osoby, które trafiły do nieaktywnych – w tym przypadku obowiązuje 48-godzinna rezerwacja wyglądu bez możliwości przedłużenia.
  1) Od dnia 08.12.2017 rezerwacje będą przedłużane tylko na koncie docelowym postaci.

2.6 Dłuższe nieobecności (czyli takie, które mogą trwać ponad tydzień) należy zgłaszać w odpowiednim temacie.
  1) Maksymalna długość nieobecności to 14 dni.
  2) Dopuszczamy dłuższe nieobecności po wcześniejszym ustaleniu tego indywidualnie z kimś z administracji.
  3) Po jej zakończeniu przysługuje 3 dni na napisanie posta fabularnego, po tym czasie postać może trafić do grupy nieaktywnych i stracić wizerunek.
  4) Nie akceptujemy powielania nieobecności. Po powrocie z nieobecności gracz ma obowiązek powrócić do gry fabularnej na wszystkich postaciach.
  4a) Każdy gracz ma obowiązek napisać minimum 2 posty fabularne na każdej postaci, by zgłosić kolejną nieobecność. Czas na napisanie postów liczy się od momentu zakończenia poprzedniej absencji.
  5) Nie akceptujemy nieobecności na postaciach, na których nie było posta fabularnego od 14 dni (postaci, które mogłyby trafić już do grupy nieaktywnych).
  6) Nieobecność zgłaszamy w odpowiednim temacie wpisując PEŁNE nicki postaci. W innym przypadku może nie być ona uwzględniona
  7) Prosimy o zgłaszanie nieobecności w dniu jej rozpoczęcia!
2.7 Na forum dozwolona jest multilokacja. Użytkownik może prowadzić dowolną ilość rozgrywek jednocześnie, jednak prosimy o umiar, nieblokowanie graczy i kontrolę rozkładu rozgrywek czasie.
2.8 Zastrzegamy, że grą fabularną jest wymiana postów z innym graczem, a nie pojedyncza wiadomość wysłana w przypadkowym miejscu.
  1) Od dnia 24.07.2016r. grą fabularną staje się także rozmowa telefoniczna.

2.9 Jako iż gracze na forum nie zawsze są pełnoletni prosimy, aby przed postem, który może zawierać treści erotyczne, umieścić znak +18 bądź stosować opcji hide.
2.10 Na forum zabrania się grania fabuły 1:1 swoimi własnymi postaciami! Jeżeli rozgrywka toczy się na evencie bądź w większej liczbie postaci - dopuszczalne jest umieszczanie w jednym temacie więcej niż jedną swoją postać.

  3. Postacie

3.1 Nickiem na forum jest imię i nazwisko postaci, która dodatkowo musi być autorska. Zabrania się nazywania postaci imieniem i nazwiskiem postaci serialowej lub gwiazdy.
3.2 Można posiadać więcej niż jedną postać. Prosimy jednak o umiar i zdrowy rozsądek. Upewnij się, że każda z postaci będzie aktywna! Po czwartej postaci, o każdą następną trzeba pytać administratorów. Mogą oni odmówić, podając konkretny powód. W przypadku braku informacji należy się liczyć z możliwością niezaakceptowania karty postaci.
3.3 Postać, która jest nieaktywna w grze fabularnej przez 14 dni zostanie przeniesiona do grupy postaci nieaktywnych przy najbliższych czystkach. Pozostanie w niej przez okres czterech miesięcy. Jeżeli przez ten czas nie zalogujesz się na forum i nie wyrazisz chęci na dalszą zabawę z nami - twoje konto zostanie usunięte. Jednocześnie zaznaczamy, że nie usuwamy kart postaci.
3.4 Jeśli postać wylądowała w grupie nieaktywnych, konieczne jest napisanie posta i wpis w temacie „Przywrócenie do aktywnych”. W innym wypadku postać nie zostanie przywrócona.
  1) Przywracana postać ma obowiązek wrócić na forum z wcześniej używanym wizerunkiem, chyba że został on zajęty przez kogoś innego. Dopuszczalna jest wtedy zmiana wyglądu, abstrahująca od tej, która dozwolona jest dla postaci aktywnych.

3.5 Na forum nie ma możliwość przejmowania postaci. Jeśli zniknęła postać z twojej fabuły i chcesz powtórzyć poszukiwania – za każdym razem musi to być nowe konto z nową kartą.
3.6 Na forum istnieje możliwość jednorazowej zmiany wizerunku postaci. Z prośbą o takową zmianę należy zgłosić się do tematu "Zmiana wizerunku".
3.7 Założenie kalendarza postaci jest obowiązkowe!


  4. Inne

4.1 Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie, o czym użytkownicy zostaną poinformowani.
4.2 Jakiekolwiek kopiowanie forum jest ZABRONIONE. Tyczy się to pomysłów (wymyślonych przez adminów!) oraz większości grafiki, w tym także avatarów i kodów (zostały wykonane na potrzebę forum!).
[Profil]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
FORUM PRZYSTOSOWANE DO PRZEGLĄDARKI CHROME
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 7